Vitasteron max

Vitasteron max
Preparat Vitasteron Max przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn, którym zdarzają się zaburzenia erekcji. Erekcja ta jest niepełna, słaba, mężczyzna ma trudność w jej utrzymaniu, bądź nie może w ogóle dojść do wzwodu. Ponadto środek ten mogą przyjmować te osoby, u których spadł poziom pożądania seksualnego lub ich ogólna sprawność seksualna uległa pogorszeniu.
8.8 Ocena
Vitasteron max

Preparat Vitasteron Max przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn, którym zdarzają się zaburzenia erekcji. Erekcja ta jest niepełna, słaba, mężczyzna ma trudność w jej utrzymaniu, bądź nie może w ogóle dojść do wzwodu. Ponadto środek ten mogą przyjmować te osoby, u których spadł poziom pożądania seksualnego lub ich ogólna sprawność seksualna uległa pogorszeniu.

Skuteczność działania
8
Szybkość działania
9
Bezpieczeństwo
9
Jakość składników
9
Popularność
9
Ocena użytkowników: 0.65 (1 głosy)

Vitasteron max – maksymalny efekt

Bywają sytuacje, w których czujemy się niezręcznie, bardzo niekomfortowo, czasem nawet wręcz jesteśmy zawstydzeni. Jedną z takich sytuacji jest niemoc płciowa. Zaburzenia erekcji zdarzają się niezwykle często i w żadnym razie nie stanowią powodu do zażenowania. Ponieważ ich przyczyny są bardzo różne problemy z erekcją wymagają zdiagnozowania. W wielu przypadkach wystarczy zmiana stylu życia, czyli dbanie o higienę snu, odpowiednio zbilansowaną dietę, zapewnienie określonej dawki ruchu organizmowi oraz ograniczenie używek. To jednak zajmuje pewien okres czasu. Aby życie seksualne jednak na tym nie ucierpiało to doraźnie przed stosunkiem można przyjąć odpowiedni preparat wspomagający erekcję. Takim jest Vitasteron Max.

Wskazania

problemy-z-potencja_6Preparat Vitasteron Max przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn, którym zdarzają się zaburzenia erekcji. Erekcja ta jest niepełna, słaba, mężczyzna ma trudność w jej utrzymaniu, bądź nie może w ogóle dojść do wzwodu. Ponadto środek ten mogą przyjmować te osoby, u których spadł poziom pożądania seksualnego lub ich ogólna sprawność seksualna uległa pogorszeniu.

Jak działa Vitasteron Max

Środek Vitasteron Max dzięki unikalnej kompozycji składników, które są uważane za naturalne afrodyzjaki, przyczynia się do tworzenia tlenku azotu, który jest niezbędny w przypadku procesu doprowadzania do erekcji. Ponadto oddziałuje on na gruczoły utrzymując tym samym właściwy poziom testosteronu w organizmie. Ogólnie libido zostaje podniesione, łatwiej osiągnąć stan podniecenia, a aktywność seksualna zostaje uregulowana.

W składzie Vitasteron Max znajdziemy?

Preparat Vitasteron Max to zestaw kilku głównych składników, które odpowiedzialne są za działanie środka. A są to:

 • L-arginina – w jednej tabletce środka Vitasteron Max znajduje się 150 mg tej substancji. Powoduje ona, że naczynia krwionośne się rozszerzają, a zatem zwiększony i usprawniony zostaje przepływ krwi, w tym też w członku. Dzięki temu oraz dzięki zatrzymaniu krwi w ciałach jamistych prącia erekcja jest silniejsza, szybsza, dłuższa. Ponadto L-arginina wpływa w pozytywny sposób na stan fizyczny mężczyzny.

 • Wyciąg z buzdyganka ziemnego – w jednej tabletce środka Vitasteron Max znajduje się 80 mg tej substancji. Dzięki niej możliwa jest synteza tlenku azotu, który ma bardzo duże znaczenie dla krążenia krwi, co w bezpośredni sposób przekłada się na erekcję, jej jakość. Ponadto wyciąg z buzdyganka ziemnego poprawia proces spermatogenezy, to jest tworzenia i dojrzewania plemników. Ma także właściwości bakteriobójcze (drogi moczowe). Dzięki niemu poziom testosteronu w organizmie zostaje utrzymany na właściwym poziomie, a kuracjusz jest bardziej wyczulony na doznania płynące ze stosunku. Dodatkowo zwiększone zostaje libido.

 • Wyciąg z szafranu uprawnego – w jednej tabletce środka Vitasteron Max znajduje się 50 mg tej substancji. Podobnie jak buzdyganek naziemny szafran w pozytywny sposób wpływa na podniecenie seksualne, ułatwia jego osiągnięcie, a także wzmacnia erekcję. Dodatkowo ten składnik zwiększa ilość produkowanego nasienia.

 • Wyciąg z korzenia lubczyka ogrodowego – w jednej tabletce środka Vitasteron Max znajduje się 50 mg tej substancji. Lubczyk od wielu lat uznawany jest za afrodyzjak oraz roślinę miłości, która zwiększa popęd seksualny. Przede wszystkim ma on wiele właściwości zdrowotnych, to jest wspomaga narządy wewnętrzne składające się na układ moczowy, pokarmowy, a także układ krążenia. W związku z tym oddziałuje również na poprawę potencji.

 • Cynk – w jednej tabletce środka Vitasteron Max znajduje się 15 mg tej substancji. Ten składnik ma za zadanie zapewnić właściwy poziom testosteronu we krwi.

 • Witamina B6 – w jednej tabletce środka Vitasteron Max znajduje się 2 mg tej substancji. Odpowiedzialna jest ona za uregulowanie aktywności seksualnej.

W składzie preparatu Vitasteron Max znajduje się także: jako barwniki tlenki oraz wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, kwas karminowy, a ponadto sole magnezowe kwasów tłuszczowych, żelatyna i dwutlenek krzemu jako substancja przeciwzbrylająca.

Informacje dodatkowe

VX_CTA_1

Vitasteron Max przyjmuje się na pół godziny przed stosunkiem. Producent preparatu podkreśla, że przyjęcie środka nie wywołuje wzwodu samoistnego. Vitasteron Max nie może jednak zastąpić właściwego trybu życia oraz odpowiednio zbilansowanej diety. Środek ten ma jedynie wspomóc doraźnie w przypadku wystąpienia problemów z zaburzeniami erekcji.

Zalety preparatu Vitasteron Max:

 • Doraźne stosowanie

 • Pewne pochodzenie (znany producent)

 • Szybki efekt

 • Naturalne składniki

 • Dostępny w aptekach

Wady preparatu Vitasteron Max:

 • Kilka przeciwskazań do stosowania

Według naszych użytkowników rankingu najlepszy środek na potencję jest Vigrax.pl
Sprawdzony, przetestowany i wart swojej cenie przy ilości tabletek. Produkt jest już na rynku kilka lat, więc jego wysoka skuteczność jest gwarantowana i sprawdzona.
Najniższą cenę oraz rabaty otrzymasz na stronie producenta www.vigrax.pl

Vitasteron max

Inne tabletki na potencje

Search