Permen go

Permen go
Każdemu mężczyźnie może się zdarzyć problem z erekcją. Niemożność doprowadzenia do wzwodu, niepełna erekcja, czy kłopot z utrzymaniem erekcji to powszechne problemy, ale dla tych, których spotyka to pierwszy raz jest to ogromny stres.
7.4 Ocena
Permen go

Każdemu mężczyźnie może się zdarzyć problem z erekcją. Niemożność doprowadzenia do wzwodu, niepełna erekcja, czy kłopot z utrzymaniem erekcji to powszechne problemy, ale dla tych, których spotyka to pierwszy raz jest to ogromny stres.

Skuteczność działania
7
Szybkość działania
7
Bezpieczeństwo
7.5
Jakość składników
7.5
Popularność
8
Ocena użytkowników: Bądź pierwszy!

Permen go – miej erekcję na zawołanie!

Każdemu mężczyźnie może się zdarzyć problem z erekcją. Niemożność doprowadzenia do wzwodu, niepełna erekcja, czy kłopot z utrzymaniem erekcji to powszechne problemy, ale dla tych, których spotyka to pierwszy raz jest to ogromny stres. Dlatego chcąc na przyszłość uchronić się przed tym poszukują środków mających za zadanie zapewnić silną i długą erekcję. Bezpiecznym rozwiązaniem w tym przypadku jest Permen go, po który sięga coraz większa ilość osób.

Wskazania

problemy-z-potencja_10Wskazaniami do stosowania preparatu Permen Go są nawracające problemy z doprowadzeniem do erekcji, utrzymaniem jej oraz ogólnym zdrowiem seksualnym. Permen Go przeznaczony jest dla tych osób, które potrzebują szybkich i pewnych efektów na czas planowanego stosunku. Środek ten zapewnia takie wyniki, jednak trzeba go przyjąć na godzinę przed stosunkiem.

Jak działa Permen Go?

Środek Permen Go dzięki specjalnej kompozycji składników wpływa stymulująco na różne aspekty (organy wewnętrzne, stan fizyczny, a także stan psychiczny. Organizm lepiej funkcjonuje, kuracjusz odczuwa stan odprężenia, a ponadto poprawione zostaje krążenie krwi, a naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu. W związku z tym poprawiona zostaje erekcja, ogólna sprawność seksualna oraz stan psychofizyczny.

W składzie Permen Go znajdziemy?

Preparat Permen Go to zestaw kilku głównych składników, które odpowiedzialne są za działanie środka. A są to:

 • PL_ZX_CTA_2Wyciąg z korzenia żeńszenia właściwego (panax ginseng) – według producenta środek Permen Go zawiera wyciąg 16% ginsenozydów z żeńszenia. W jednej tabletce znajduje się 83,30 mg tej substancji. Sam żeńszeń znany jest ze swych właściwości zwiększających aktywność zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Jest źródłem składników mineralnych oraz witamin. Oddziałuje na organy wewnętrzne, wydzielanie hormonów poprzez stymulację gruczołów (główne oddziałuje na korę nadnerczy, przysadkę mózgową). Ponadto wpływa korzystnie na stan psychiczny poprzez wywołanie stanu odprężenia, poprawę przemiany materii oraz zwiększenie energii. Ekstrakt z żeńszenia dodatkowo oddziałuje na ciała jamiste w członku poprzez syntezę tlenku azotu, co w konsekwencji doprowadza do poprawy krążenia.

 • L-arginina (w tym chlorowodorek L-argininy) – w jednej tabletce środka Permen Go znajduje się aż 1814 mg tej substancji. Arginina jest związkiem niezbędnym do syntezy tlenku azotu, który z kolei oddziałuje pozytywnie na naczynia krwionośne (rozszerza je, poprawia krążenie krwi), przy czym krew łatwiej dostaje się do członka w trakcie erekcji. W środku Permen Go znajduje się bardzo duża ilość l-argininy, co przekłada się na bezpośredni i szybki efekt poprawy erekcji tuż przed stosunkiem.

 • Pycnogenol, wyciąg z sosny nadmorskiej (Pinus pinaster) – w jednej tabletce środka Permen Go znajduje się 80 mg tej substancji. Podstawowym działaniem wyciągu z sosny nadmorskiej jest antyoksydacyjne, czyli zapobiegające wpływowi wolnych rodników na organizm. Ponadto Pycnogenol poprawia erekcję, gdyż zwiększa mikrokrążenie.

Ponadto w preparacie Permen Go użyto: jako substancję przeciwzbrylającą celulozę mikrokrystaliczną, talk, stearynian magnezu, jako substancję wypełniającą fosforan diwapniowy, jako stabilizatory hydroksypropylometylocelulozę, hydroksypropylocelulozę, karboksymetylocelulozę, jako barwniki indygokarminę, dwutlenek tytanu, a ponadto triglicerydy i olej bawełniany.

Informacje dodatkowe

Środek Permen Go można stosować w połączeniu z Permen King, co zapewnia jeszcze większą skuteczność. Systematyczne stosowanie obu tych środków pozwala utrzymywać możliwości seksualne na jednakowym poziomie przez długi czas. Permen Go jednak należy przyjmować na 60 minut przed planowanym stosunkiem. Jednorazowa dawka do przyjęcia to 3 tabletki.

Zalety preparatu Permen Go:

 • Doraźne stosowanie

 • Pewne pochodzenie (znany producent)

 • Szybki efekt

 • Możliwość połączenia z innym środkiem tego producenta

 • Naturalne składniki

 • Dostępny w aptekach

Wady preparatu Permen Go:

 • Wysoka jednorazowa dawka do przyjęcia

 • Wysoka cena

Według naszych użytkowników rankingu najlepszy środek na potencję jest Vigrax.pl
Sprawdzony, przetestowany i wart swojej cenie przy ilości tabletek. Produkt jest już na rynku kilka lat, więc jego wysoka skuteczność jest gwarantowana i sprawdzona.
Najniższą cenę oraz rabaty otrzymasz na stronie producenta www.vigrax.pl

Inne tabletki na potencje

Search