Erekton

Erekton
Osoby, które zmagają się z obniżeniem jakości swojego życia seksualnego mogą skorzystać z bogatej oferty środków dostępnych na rynku, które mają w tym pomóc. Bardzo wiele z nich oddziałuje jedynie na pewien aspekt seksualności.
8 Ocena
Erekton

Osoby, które zmagają się z obniżeniem jakości swojego życia seksualnego mogą skorzystać z bogatej oferty środków dostępnych na rynku, które mają w tym pomóc. Bardzo wiele z nich oddziałuje jedynie na pewien aspekt seksualności.

Skuteczność działania
7.5
Szybkość działania
8
Bezpieczeństwo
7.5
Jakość składników
8
Popularność
9
Ocena użytkowników: Bądź pierwszy!

Ciesz się swoim życiem seksualnym z preparatem Erekton

problemy-z-potencja-12Osoby, które zmagają się z obniżeniem jakości swojego życia seksualnego mogą skorzystać z bogatej oferty środków dostępnych na rynku, które mają w tym pomóc. Bardzo wiele z nich oddziałuje jedynie na pewien aspekt seksualności. Dlatego dla bardziej wymagających mężczyzn stworzono środki, które cechują się znacznie większą ilością składników, a co za tym idzie i szerszym działaniem. Przykładem takiego suplementu diety jest Erekton.

Wskazania

problemy-z-potencja_4Preparat Erekton przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą zatroszczyć się o swoją sprawność seksualną oraz zdrowie seksualne. Jest to suplement diety, który można zastosować w przypadku jakichkolwiek zaburzeń erekcji ze względu na dużą ilość wysokoprzyswajalnych składników oddziałujących na różne sfery życia intymnego.

Działanie

Poszczególne składniki środka Erekton regulują wiele procesów zachodzących w organizmie. Poprawiają krążenie, proces spermatogenezy, zwiększają płodność, oddziałują na same naczynka krwionośne. Ponadto pozwalają organizmowi szybciej się regenerować, odprężyć, co również przekłada się na zwiększenie popędu płciowego.

Skład

Preparat Erekton to zestaw kilku głównych składników, które odpowiedzialne są za działanie środka. A są to:

 • Wyciąg z buzdyganka ziemnego (tribulus terrestris) – według producenta środek Erekton zawiera wyciąg 60% saponin oraz 20% protodioscyn z buzdyganka ziemnego. Wyciąg z tej rośliny bardzo korzystnie oddziałuje na erekcję. Jednak jego główne właściwości to zwiększenie pożądania, zapewnienie lepszego, większego popędu płciowego, a także zwiększenie wrażliwości na odczuwanie doznań przed i podczas aktu.

 • Wyciąg z kozieradki pospolitej – według producenta środek Erekton zawiera wyciąg 50% saponin z kozieradki pospolitej. Ekstrakt z tej rośliny wzmacnia, pobudza organizm, pozwala mu się szybciej regenerować. Oprócz tego ma wiele innych właściwości, które dotyczą funkcjonowania różnych układów organizmu. W sferze seksualności kozieradka wpływa na zwiększenie libido.

 • Wyciąg z korzenia Maca 4:1 – jest to składnik, który ma za zadanie zwiększyć popęd płciowy. Ponadto pozwala na utrzymanie aktywności seksualnej na takim samym poziomie.

 • Owies zwyczajny – według producenta środek Erekton zawiera 7% flawonów. Działa on zarówno na sferę psychiczną, jak i fizyczną. Bowiem składniki zawarte w owsie uspokajają, pobudzają do uwolnienia testosteronu, a to z kolei stymuluje strefy erotyczne w mózgu.

PL_VX_728x90_laga

 • L-arginina (ester etylowy argininy HCI) – w jednej tabletce środka Erekton znajduje się 300 mg tej substancji. Powoduje ona, że naczynia krwionośne się rozszerzają, a zatem zwiększony i usprawniony zostaje przepływ krwi, w tym też w członku. Dzięki temu oraz dzięki zatrzymaniu krwi w ciałach jamistych prącia erekcja jest silniejsza, szybsza, dłuższa. Ponadto L-arginina wpływa w pozytywny sposób na stan fizyczny mężczyzny.

 • Ekstrakt guarany (w tym również kofeina) – w jednej tabletce środka Erekton znajduje się 100 mg tej substancji. Wyciąg ten przede wszystkim ma za zadanie usunąć przemęczenie, które bywa głównym powodem obniżonego popędu płciowego. Na libido pozytywnie wpływa nawet sam zapach, o którym się mówi, że jest jednym z afrodyzjaków.

 • Chelat aminokwasowy cynku Albion (w tym cynk) – w jednej tabletce środka Erekton znajduje się 25 mg tej substancji. Ten składnik ma za zadanie zapewnić właściwy poziom testosteronu we krwi i wspomóc proces spermatogenezy, czyli tworzenia się i dojrzewania plemników. Oddziałuje na wszystkie funkcje życiowe i wiele procesów zachodzących w organizmie człowieka.

 • Witamina B6 – w jednej tabletce środka Erekton znajduje się 2 mg tej substancji. Odpowiedzialna jest ona za uregulowanie aktywności seksualnej.

Ponadto w składzie wykorzystano jako substancję wypełniającą celulozę mikrokrystaliczną, jako substancję przeciwzbrylającą stearynian magnezu, żelatynę oraz jako barwniki E171, E132.

Informacje dodatkowe

Środek Erekton zażywa się w ilości 1 kapsułki dwa razy dziennie przed posiłkiem bądź około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Inny sposób dawkowania może zalecić również lekarz. Szczególną ostrożność należy zachować przy zastosowaniu preparatu Erekton w przypadku, gdy są przyjmowane już inne środki.

Oprócz dostępności w aptekach, Erekton można również zamówić za pośrednictwem strony internetowej poświęconej właśnie temu preparatowi. Producent przygotował również specjalny test sprawności seksualnej, który pozwoli sprawdzić, czy Erekton jest nam faktycznie potrzebny.

Zalety preparatu Erekton:

 • Dyskretna dostawa

 • Dostępny w aptekach

 • Duża ilość składników

 • Szeroka gama działania

 • Naturalne składniki

 • Pewne pochodzenie (znany producent)

Wady preparatu Erekton:

 • Konieczność konsultacji z lekarzem w przypadku stosowaniach innych leków

Według naszych użytkowników rankingu najlepszy środek na potencję jest Vigrax.pl
Sprawdzony, przetestowany i wart swojej cenie przy ilości tabletek. Produkt jest już na rynku kilka lat, więc jego wysoka skuteczność jest gwarantowana i sprawdzona.
Najniższą cenę oraz rabaty otrzymasz na stronie producenta www.vigrax.pl

Inne tabletki na potencje

Search