Cupido Max

Cupido Max
Niemoc płciowa może dotknąć każdego, nawet tego, który nigdy nie miał kłopotów w sferze seksualnej. Gdy jednak aktywność seksualna się pogarsza, trzeba sprawdzić co może być tego przyczyną. Bardzo możliwe, że wystarczy zastosowanie suplementu, który w naturalny sposób wspomoże organizm, a wszystko wróci do normy. Cupido Max jest takim właśnie suplementem.
5.9 Ocena
Cupido Max

Niemoc płciowa może dotknąć każdego, nawet tego, który nigdy nie miał kłopotów w sferze seksualnej. Gdy jednak aktywność seksualna się pogarsza, trzeba sprawdzić co może być tego przyczyną. Bardzo możliwe, że wystarczy zastosowanie suplementu, który w naturalny sposób wspomoże organizm, a wszystko wróci do normy. Cupido Max jest takim właśnie suplementem.

Skuteczność działania
5
Szybkość działania
5.5
Bezpieczeństwo
5.5
Jakość składników
6.5
Popularność
7
Ocena użytkowników: 1.87 (5 głosy)

Bądź pewny siebie i swojego ciała z Cupido Max

vigraxNiemoc płciowa może dotknąć każdego, nawet tego, który nigdy nie miał kłopotów w sferze seksualnej. Gdy jednak aktywność seksualna się pogarsza, trzeba sprawdzić co może być tego przyczyną. Bardzo możliwe, że wystarczy zastosowanie suplementu, który w naturalny sposób wspomoże organizm, a wszystko wróci do normy. Cupido Max jest takim właśnie suplementem.

Wskazania

Środek Cupido Max jest preparatem, który pozwoli mężczyźnie poprawić swoją sprawność seksualną, a w szczególności gotowość do odbycia stosunku. Przeznaczony jest on dla tych osób, które zmagają się z zaburzeniami erekcji wywołanymi różnymi czynnikami. Wskazaniami do stosowania jest również chęć przedłużenia stosunków, bądź odbycia ich więcej w ciągu doby.

Działanie

vigraxPodstawowym działaniem preparatu Cupido Max jest poprawienie sprawności seksualnej, w tym w szczególności umożliwienie osiągnięcia erekcji, poprzez poprawę różnorodnych procesów zachodzących w organizmie. Dodatkowo kompozycja różnych składników umożliwia poprawę kondycji psychicznej i fizycznej poprzez eliminację uczucia zmęczenia, zwiększenie możliwości fizycznych organizmu, umożliwienie wprowadzenia w odpowiedni stan psychiczny.

Skład

Preparat Cupido Max to zestaw kilku głównych składników, które odpowiedzialne są za działanie środka. A są to:

 • Tribulus terrestris (buzdyganek ziemny) – w jednej tabletce środka Cupido Max znajduje się 90 mg tej substancji. Bardzo korzystnie oddziałuje na erekcję. Jednak jego główne właściwości to zwiększenie pożądania, zapewnienie lepszego, większego popędu płciowego, a także zwiększenie wrażliwości na odczuwanie doznań przed i podczas aktu. Buzdyganek ziemny powoduje pobudzenie przysadki mózgowej, przez co produkowany jest hormon lutenizujący oddziałujący na jądra wywołując syntezę testosteronu.

 • Muira puama – w jednej tabletce środka Cupido Max znajduje się 80 mg tej substancji. Jest ona pozyskiwana z krzewów, które rosną w dorzeczu Amazonki. Już od dawna, a zwłaszcza w medycynie indiańskiej, muira puama (zwana również drzewem potencji) była stosowana do leczenia niemocy płciowej. Zwiększa libido, poprawia potencję. Ponadto zapobiega ona szybkiemu przemęczeniu organizmu.

 • Radix ginseng (korzeń żeńszenia) – w jednej tabletce środka Cupido Max znajduje się 25 mg tej substancji. Zawarte w korzeniu żeńszenia ginsenozydy poprawiają proces przyłączania się tlenu do hemoglobiny, dzięki czemu narządy zostają lepiej zaopatrzone w ten pierwiastek. To pozwala na sprawniejsze funkcjonowanie organizmu, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym (lepsza regeneracja po wysiłku). Ponadto ginsenozydy aktywują układ odpornościowy, dzięki czemu organizm jest lepiej chroniony przed drobnoustrojami.

 • Proteiny – w jednej tabletce środka Cupido Max znajduje się 5 mg tej substancji. Proteiny wpływają na podtrzymanie i uregulowanie procesów życiowych oraz funkcji podporowych i strukturalnych.

 • Fruktoza – w jednej tabletce środka Cupido Max znajduje się 5 mg tej substancji. Stanowi ona materiał energetyczny.

 • Wyciąg z czosnku – w jednej tabletce środka Cupido Max znajduje się 90 mg tej substancji. Wyciąg ten ma działanie antyoksydacyjne. Ponadto ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, a także wspomagające układ krążenia, co przekłada się na jakość erekcji.

 • Witamina E – w jednej tabletce środka Cupido Max znajduje się 5 mg tej substancji. Jest podstawowym antyoksydantem w organizmie. Odpowiedzialna za ochronę komórek przed utleniaczami. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, a także odpowiada za ochronę czerwonych krwinek przed wczesnym rozpadem. Witamina E jest wykorzystywana w leczeniu męskiej niepłodności, zaburzeń mięśniowych, miażdżycy, a także chorób serca.

PL_VX_300x250_laga

Informacje dodatkowe

Preparat Cupido Max należy zastosować na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Efekty jego utrzymują się nawet do 24 godzin po zażyciu. Środek stosuje się doraźnie. Producent zapewnia również, iż jego przyjmowanie nie wywołuje samoistnych wzwodów. Cupido Max może mieć działanie niepożądane, które objawia się intensywnym zaczerwieniem twarzy, a także odczuciem suchości w jamie ustnej. Wówczas niezbędna jest konsultacja z lekarzem. Ponadto niewskazane jest spożywanie alkoholu w czasie, kiedy mężczyzna zamierza przyjąć Cupido Max. Przeciwskazaniami do stosowania są choroby układu krążenia oraz nadciśnienie tętnicze.

Zalety preparatu Cupido Max:

 • Doraźne stosowanie

 • Pewne pochodzenie (znany producent)

 • Szybki efekt

 • 24-godzinna gotowość seksualna

 • Naturalne składniki

 • Dostępny w aptekach

Wady preparatu Cupidomax:

 • Wysoka cena

 • Kilka przeciwskazań do stosowania, w tym niemożność przyjmowania z alkoholem

 • Możliwe działania niepożądane

Według naszych użytkowników rankingu najlepszy środek na potencję jest Vigrax.pl
Sprawdzony, przetestowany i wart swojej cenie przy ilości tabletek. Produkt jest już na rynku kilka lat, więc jego wysoka skuteczność jest gwarantowana i sprawdzona.
Najniższą cenę oraz rabaty otrzymasz na stronie producenta www.vigrax.pl

Inne tabletki na potencje

Search